На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Українки виграли срібло на етапі Кубку світу з біатлону

• 456

Жіноча збірна України з біатлону посіла друге місце на п'єдесталі на етапі Кубка світу в американському місті Преск Айлі.

Наша команда у складі Ірини Варвинець, Натальї Бурдиги, Юліії Джими та Олени Підгрушної показала 2-й результат, обійшовши на фініші збірну Німеччини, передає Чемпіон. Збірна Україна поступилася першим місцем Чехії. Третє місце посіла Німеччина. На першому етапі вже традиційно для себе бігла Ірина Варвинець. Біатлоністка зробила по одному промаху на вогневих рубежах, однак завдяки швидкості змогла втриматися у групі лідерів, поступившись швейцарській спортсменці всього 6 секунд.

Змусила понервувати українських вболівальників Наталія Бурдига, яка на вогневих рубежах використала 4 додаткових патрони. Третій етап бігла Юлія Джима, що показала хорошу стрільбу на вогневих рубежах (лише 1 промах). Втім, скоротити відставання від Чехії українці не вдалося. Габріела Соукалова відмінно відпрацювала на обох рубежах та показала фантастичну швидкість. Відставання Джими склало 30,6 секунд.

Нашим фінішером стала Олена Підгрушна. Після «стійки» відставання від Чехії, за яку бігла Віткова склало 50 секунд, від німкень приблизно 30. 3-ю йшла Польща, однак Підгрушна вже через 20 метрів після вогневого рубежу обійшла Крістіну Гузік. Головна боротьба точилася за срібні нагороди. Олена традиційно для себе показала свій фірмовий ривок та змогла на фініші випередити Каролін Горглер на дві мілісекунди, здобувши таким чином «срібло».