Loading the player ...
В ефірі:
Sweet Dreams (Are Made Of This)
Eurythmics
00:00
00:00

Рут Хандлер - матуся Барбі

Шлях до успіху
18:05, 10 квітня 2013

У світі немає жодної дівчинки, яка б не обожнювала винахід Рут Хандлер. Американка, яка була десятою дитиною в сім’ї, і все своє дитинство провела у злиднях, в результаті стала однією з найбагатших жінок США.

На початку 30-их у Штатах основним завданням жінки було вдало вийти заміж, і батьки Ханделр не надто розуміли, для чого їй освіта у коледжі. Тим не менше, дівчина назбирала на навчання самотужки, продаючи сусідам газовані напої та підробляючи в аптеці. Коли дівчина вийшла заміж, вона підштовхнула свого чоловіка відкрити сімейний бізнес. Так вони почали продавати зроблені власноруч дерев’яні меблі з гаража. Справа пішла непогано, однак Рут хотіла не просто заробітків, а мільйонних статків.

З дерев’яних рештків та брусків вона вирішила робити іграшкові меблі – для ляльок. Вже всередині 50-их компанія "Матель", названа прізвищем її чоловіка принесла їм перші 5 мільйонів заробітку. Півмільйона з цієї суми вони виклали на телевізійну рекламу, і їх меблі почали показувати в рекламних паузах між мультиками Діснея. Успіх компанії був нечуваний і тут Хандлер вирішила винайти власну універсальну ляльку, якій би ідеально підходили усі ті меблі та елементи декору, які вони створювали з чоловіком. Так на світ народилась Барбі.

Реалізатори боялись брати іграшку у свої магазини – до того на полицях дитячих магазинів були лише ляльки-пупсики, а Барбі вважали непристойною і навіть вульгарною. Однак ті магазини, які наважились взяти кілька ляльок на реалізацію, згодом замовляли Барбі нечуваними партіями. Американські дівчата буквально шаленіли від нової іграшки.

Хандлер зрозуміла, що вони з чоловіком знайшли "золоту жилу". Вже за рік нечуваних продажів Рут почала випускати колекції одягу для Барбі, аксесуарів, меблів, домашніх тварин і так далі. Барбі стала свого роду індикатором того, що відбувалось в Америці. Сьогодні статки мами Барбі оцінюють у 14 мільярдів доларів.
 

Слухай онлайн станції на Радіо24
Реклама
Loading the player ...
Коментарі
Щоб залишити коментар, увійдіть
Ще один факт: поки ніхто не залишив коментар
Новини інших ЗМІ
Loading...