На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

«Севілья» Коноплянки втретє поспіль виграла Лігу Європи

• 430

«Севілья» в заключному матчі перемогла англійський клуб «Ліверпуль» з рахунком 3:1.

Гол від «Ліверпуля» забив Деніел Старрідж на 35 хвилині. «Севілья» відповіла голом Кевіна Гамейро (46 хвилина) і двома голами капітана команди Коке Андухара (64 і 70 хвилини). Таким чином, «Севілья» виграла Лігу Європи втретє поспіль, причому, всі три перемоги вона здобула під керівництвом іспанського тренера Унаї Емері.

Жодній іншій команді ще не вдавалося виграти єврокубок три рази поспіль. Дві перемоги — в 1985 і 1986 році — здобув лише іспанський «Реал». Відтак, завдяки перемозі «Севілья» отримала право виступити в майбутньому сезоні Ліги чемпіонів, незважаючи на те, що в першості Іспанії команда посіла лише сьоме місце. В цілому, це п’ятий переможний для «Севільї» турнір Ліги Європи, яка раніше називалася Кубком УЄФА. Команда вже перемагала в цих змаганнях у 2006, 2007, 2014 і 2015 роках.

Відзначимо, що у півфіналі «Севілья» пройшла донецький «Шахтар».

Джерело: rsport.ru