На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Україна гідно зіграла з Німеччиною на ЄВРО-2016

• 687

На своєму першому матчі Євро-2016 збірна Німеччини виграла в України з рахунком 2:0.

Німцям приніс перемогу Мустафій, який забив гол в українські ворота на 19 хвилині, та Швайнштайгер 90+2 хвилині. Збірна України мала більшу кількість гольових моментів біля воріт суперників, але їй не вдалося одержати перемогу у цьому матчі. Однак наша команда заклала хорошу основу для наступних ігор.

Стартовий склад команд:

Національна збірна України — Андрій П’ятов, Євген Хачеріді, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Роман Зозуля, Віктор Коваленко, Євген Коноплянка, В’ячеслав Шевчук, Сергій Сидорчук, Артем Федецький, Ярослав Ракицький. Головний тренер- Михайло Фоменко.

Національна збірна Німеччини — Мануель Нойєр, Шкодран Мустафі, Йонас Гектор, Бенедикт Хеведес, Самі Хедіра, Месут Езіл, Юліан Дракслер, Томас Мюллер, Жером Боатенг, Тоні Кроос, Маріо Гьотце. Головний тренер — Йоахим Льов.

Арбітром матчу виступив англієць Мартін Аткінсон.

Текстова трансляція матчу:

5′ - Коноплянка! Після прострілу зправа від Федецького Євген пробиває по центру з лінії штрафного, але німецькі ворота захищає Нойер. Кіпер переводить м’яч на кутовий.

11′ - Перший офсайд — Мюллер.

14′ - Коноплянка протягнув м’яч лівим флангом і заробив аут. Все закінчилося ударом від воріт.

19′ - Мустафій забив гол у ворота України. Німеччина — Україна 1:0

25′ - Дракслер сфолив проти Федецького. Відразу збили і Коноплянку.

26′ - Кутовий: Нойєр дістає м’яч з-під поперечини після удару головою Хачеріді.

29′ - СЕЙВ П’ятова!

36′ - Ярмоленко на Коноплянку — удар! Захисник з лінії воріт виніс м’яч.

39′ - Ярмоленко забив, але раніше в офсайді опинився Федецький.

ПЕРЕРВА

61′ - Небезпечний удар Хедіри метрів з 18-ти — П’ятов на висоті, потягнув м’яч з «дев’ятки»!

66′ - Євген Селезньов вийшов на поле замість Романа Зозулі.

68′ - Коноплянка отримав жовту картку за зриа атаки німців у центрі поля.

71′ - У центрі поля Боатенг вдарив рукою Селезньову в обличчя. Штрафний.

74′ - Олександр Зінченко вийшов на поле замість Віктора Коваленка.

78′ - Перша заміна у німців: Андре Шюррле замість Юліана Дракслера.

90+2′ - Швайнштайгер першим дотиком забив гол у наші ворота — 0:2.