На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Михайло Мудрик став найкращим футболістом чвертьфіналу Кубка англійської ліги

• 78

Український хавбек "Челсі" Михайло Мудрик був визнаний найкращим гравцем чвертьфіналу Кубка англійської ліги.

Про це повідомила пресслужба турніру. Звернімо увагу, що футболіст "Челсі" вийшов на заміну та вплинув на результат гри.

Це цікаво Андрія Шевченка покликали тренером у збірну Азербайджану: якою була його відповідь

Мудрик розпочав матч чвертьфіналу Кубка ліги проти "Ньюкасла" на лаві запасних. Але він вийшов на поле ближче до кінця гри, коли рахунок був 0:1.

Він взяв участь у вирішальному моменті, зрівнюючи рахунок і вивівши гру в серію пенальті, де також відзначився вирішальним ударом (1:1, 4:2 по пенальті).

Завдяки результативній грі Мудрика у цьому матчі "Челсі" вийшов у півфінал турніру. У наступному етапі Кубка ліги команда українця зіграє проти "Мідлсбро" у двох матчах.

Михайло Мудрик став найкращим футболістом чвертьфіналу Кубка англійської ліги - фото 536580

Гол Мудрика у чвертьфіналі Кубка ліги не лише змінив результат матчу, але також потрапив до номінації на кращий гол "Челсі" у грудні. У голосуванні за цей титул Михайло поступився голу півзахисника Коула Палмера у матчі проти "Лутона" (3:2) у 20-му турі АПЛ.

Гравець з "Челсі" Михайло Мудрик забив свій другий гол у ворота "Ньюкасла" у грудні. Загалом протягом цього місяця він відзначився трьома результативними діями, забивши два м'ячі та віддавши одну асистенцію. Цей місяць став найбільш результативним для українця у складі "Челсі" у поточному сезоні.