На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

На Кубку світу з біатлону українки посіли четверте місце

• 87

У четвер, 12 січня, в німецькому місті Рупольдінгу відбулася жіноча естафетна гонка в рамках етапу Кубка світу з біатлону.

Українська збірна в цій гонці посіла четверте місце.

На естафеті нашу країну представляли біатлоністки Ірина Вавринець, Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна. Нашим спортсменках забракло 8,8 секунди, щоби здобути перше місце.

Перемогла у цій гонці Німеччина з результатом в 1 годину 9 хвилин і 53 секунди. Другою приїхала французька збірна, яка відстала на 3,5 секунди, Норвегія відстала на 4,5 секунд, а Україна – 8,8. Слід зазначити, що Італія, яка прибула на фініш п'ятою, мала відставання аж на 1 хвилину та 51,5 секунди.

Пишаємось нашими чарівними біатлоністками :)

Нагадаємо, що вчора чоловіча команда України з біатлону також посіла четверте місце в естафетній гонці.