На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю
Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Ріо-2016. Українка стала головною сенсацією турніру з бадмінтону

• 419

Марія Улітіна несподівано вибила з боротьби чемпіонку світу Саїну Нехвал з Індії

Українка Марія Улітіна вийшла до 1/8 фіналу олімпійського турніру з бадмінтону, що проходить в Ріо-де-Жанейро. Вчора в рамках групового турніру змагань українка обіграла бразилійку Лохайни Вісенте, а сьогодні сенсаційно перемогла чинну чемпіонку світу та бронзову призерку Олімпіади-2012 Саїну Нехвал з Індії.

Рахунок поєдинку Улітіною з Нехвал – 2:0 (21:18, 21:19) на користь українки. Таким чином вона посіла перше місце в групі G і стала першим спортсменом в історії країни, яка змогла вийти в плей-офф бадмінтонного турніру на Олімпіаді. У матчі 1/8 фіналу 26-річна дніпрянка зустрінеться з переможцем групи Н, яким стане представниця Таїланду Порнтіп Буранапрасертсук або Кейт Фу Кьюн з Маврикія. Поєдинок відбудеться завтра.

Напередодні українські шаблістки прокоментували своє срібло на Олімпіаді в Ріо.

Джерело: УНІАН