Вітаємо на сайті Радіо24!

На вказану електронну адресу було надіслано повідомлення для підтвердження реєстрації

Форма для відновлення паролю

Вітаємо, Ваші дані успішно оновлено!

Журналіст перевірив, чи працює блокада окупованого Донбасу

  • 19:16 , 17 лютого
  • 721

Відомий блогер та журналіст Денис Казанський з'ясував, чи працює організована активістами та ветеранами АТО блокада товарообігу з окупованим Донбасом і чи можливо доставити вугілля, придбане на підконтрольній бойовикам території.

Щоб впевнитися, чи працює блокада "ЛНР-ДНР", Казанський зателефонував за кількома оголошеннями в інтернеті та спробував домовитися про купівлю вугілля в ОРДЛО (Окремих районах Донецької та Луганської областей) з доставкою на підконтрольну Україні територію, йдеться на сайті журналіста.

За його словами, твердження влади про те, що торгівля з окупованими територіями не приносить грошей бойовикам "ДНР" і "ЛНР", а тільки допомагає українським підприємствам в ОРДЛО працювати і платити податки в український бюджет, не відповідає дійсності.

"До початку блокади вугілля в Україну ввозив не тільки ДТЕК Ахметова, який дійсно платить податки в бюджет, але й десятки дрібних мутних "конторок", які зареєстровані на території бойовиків. Це всілякі приватні шахти, копанки та майданчики, різні ТОВ з незрозумілими засновниками. Усі ці фірмочки працюють під дахом бойовиків, платять їм данину (податки) або й взагалі належать Захарченку, Плотницькому та іншим великим і дрібним сепаратистам. І вугілля вони продають не для потреб ТЕС, як втирають у новинах, а кому попало. Будь-який підприємець з України може зателефонувати за оголошенням і замовити 10-20 вагонів вугілля для власних потреб або для перепродажу власникам приватних будинків", – стверджує Казанський.

За результатами проведеного блогером дослідження, наразі постачати вугілля на підконтрольну територію України різноманітні "конторки" не можуть.

Усі, кому я телефонував, розповіли, що поки рейки перекриті, працювати на Україну в них немає можливості. Сказали дзвонити, коли знімуть блокаду, – додав Казанський.

Читайте також: Порошенко вперше прокоментував блокаду окупованого Донбасу

Джерело: Радіо 24

коментарі

рекомендуємо

Новини

Загрузка...
Радіо 24 Новина Економіка